ČP Silnice ženy

2014


Kategorie a závod se zobrazí po najetí myší na jednotlivé body.
5. 4. 2014Memoriál Rudolfa Schejbala
6. 4. 2014Jarní cenu - Fany GASTROSERVIS
12. 4. 2014ČP mládeže Soběslav
13. 4. 2014ČP mládeže a žen - Zbraslav u Brna
19. 4. 2014Na kole regionem Kyjovské Slovácko - silnice
20. 4. 2014Na kole regionem Kyjovské Slovácko
8. 5. 2014ZMN Jevíčko - GP Matoušek CZ
7. 6. 2014Velká cena Kores Strmilov
8. 6. 2014O pohár Hotelu Artaban Žirovnice
28. 6. 2014MČR čj Ženy, Juniorky, Junioři
28. 6. 2014MČR zj Ženy, Juniorky, Junioři
23. 8. 201411. ročník MJV Ostrava
6. 9. 2014Velká cena LAWI Dobrovice
7. 9. 2014Okruhy Jablonecka
27. 9. 2014ČP mládeže - Mem.E.Cihláře Strahov
28. 9. 2014ČP mládeže - Mem.E.Cihláře Strahov
1. NECKÁŘOVÁ Zuzana
LAWI Author Team
132 9 (3.) 13 (3.) 7 (4.) 20 (1.) 4 (11.) 11 (4.) 12 (6.) 20 (1.) 15 (1.) 15 (1.) 6 (9.)
2. SVOBODOVÁ Jana
CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
94 7 (8.) 9 (6.) 1 (14.) 13 (3.) 14 (5.) 16 (2.) 5 (6.) 9 (3.) 20 (1.)
3. HAVLÍKOVÁ Pavla
YOUNG TELENET FIDEA CYCLING
87 5 (6.) 20 (1.) 20 (1.) 20 (1.) 6 (9.) 16 (4.)
4. BARTOŠOVÁ Denisa
CK EPIC Dohňany
82 4 (7.) 16 (2.) 10 (5.) 6 (5.) 16 (2.) 13 (3.) 7 (8.) 10 (7.)
5. BERANOVÁ Tereza
Alltraining.cz
80 15 (1.) 16 (2.) 5 (10.) 15 (1.) 10 (5.) 10 (5.) 4 (11.) 5 (11.)
6. MACHAČOVÁ Jarmila
TEAM DUKLA PRAHA
76 8 (7.) 11 (4.) 10 (5.) 8 (8.) 11 (4.) 12 (2.) 16 (2.)
7. GARGELOVÁ Tereza
TJ UNIČOV
65 1 (10.) 8 (7.) 5 (10.) 6 (9.) 7 (8.) 7 (4.) 9 (6.) 7 (4.) 6 (5.) 9 (6.)
8. KUČEROVÁ Božena
NejlevnějšíPNEU Cycling
56 15 (1.) 4 (11.) 2 (13.) 2 (13.) 4 (12.) 8 (7.) 4 (7.) 7 (4.) 10 (5.)
9. ZÁLESKÁ Lucie
TEAM DUKLA PRAHA
54 12 (2.) 9 (3.) 11 (4.) 9 (6.) 13 (3.)
10. DRAHOTOVÁ Anežka
Team Louny
54 2 (13.) 13 (3.) 24 (2.) 15 (1.)
11. KADLECOVÁ Monika cizinec 51 12 (2.) 10 (5.) 9 (3.) 13 (3.) 7 (8.)
12. SÁBLÍKOVÁ Martina
NowiS Team
50 20 (1.) 30 (1.)
13. KREJCÁRKOVÁ Adéla
TJ STADION LOUNY
47 7 (4.) 4 (7.) 7 (8.) 9 (6.) 8 (7.) 5 (10.) 7 (9.)
14. MIKULÁŠKOVÁ Martina
TJ STADION LOUNY
47 11 (4.) 16 (2.) 1 (19.) 10 (5.) 9 (3.)
15. ŠULCOVÁ Pavlína
GHOST MITAS racing team
36 16 (2.) 20 (3.)
16. TREBAITE Aušrine cizinec 32 20 (1.) 12 (2.)
17. DRAHOTOVÁ Eliška
Team Louny
31 3 (12.) 1 (18.) 4 (7.) 3 (8.) 12 (2.) 8 (7.)
18. LORENCOVÁ Judita
CYKLOTRENINK.COM
30 3 (8.) 11 (4.) 10 (5.) 1 (15.) 5 (6.)
19. ZABLOCKYTE Eglé cizinec 23 16 (2.) 7 (4.)
20. RŮŽIČKOVÁ Martina
KOGA Ladies - Protective
20 1 (15.) 13 (3.) 6 (5.)
21. KOTALOVÁ Veronika
TJ UNIČOV
19 2 (13.) 1 (14.) 6 (9.) 1 (17.) 9 (3.)
22. VÁLKOVÁ Kateřina
TJ LOKOMOTIVA BEROUN
18 2 (9.) 6 (9.) 1 (15.) 1 (14.) 6 (9.) 2 (9.)
23. MAJEROVÁ Tereza
Team Louny
16 5 (10.) 5 (10.) 1 (10.) 5 (6.)
24. HLUBINKOVÁ Nikola
TJ UNIČOV
14 8 (7.) 5 (10.) 1 (10.)
25. GUZ Paulina cizinec 13 13 (3.)
26. KACZKOWSKá Justyna cizinec 12 12 (2.)
27. BLÁHOVÁ Veronika
TJ UNIČOV
12 6 (5.) 5 (6.) 1 (14.)
28. ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk ALTO pro cycling
12 6 (9.) 6 (10.)
29. MRKVICOVÁ Veronika
TJ FAVORIT BRNO
12 3 (12.) 9 (6.)
30. PIKAUSKAITE Vaida cizinec 11 8 (7.) 3 (8.)
31. KLEKOT Martyna cizinec 11 11 (4.)
32. JANKA Jiří
ČSC Praha
11 11 (4.)
33. Reiner Elisabeth cizinec 9 9 (6.)
34. EBERHARDT Verena cizinec 9 9 (6.)
35. KADLECOVá Monika cizinec 8 4 (11.) 4 (11.)
36. TICHÁČKOVÁ Klára
DUKLA PRAHA
8 1 (15.) 7 (8.)
37. Juhásová Zuzana cizinec 8 3 (12.) 5 (10.)
38. Potůčková Eva
CYKLO ATOM
8 8 (7.)
39. KUNTOVÁ Vendula
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
7 7 (8.)
40. KREJČÍKOVÁ Katarína cizinec 7 7 (8.)
41. KUBICA Aleksandra cizinec 6 6 (5.)
42. KUKULOVÁ Martina
STEVENS Bikes - EMILIO SPORT
6 1 (10.) 5 (6.)
43. VLACHOVÁ Soňa
VEUS VYŠKOV
6 6 (9.)
44. ŠULCOVÁ Eliška
BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem
5 2 (13.) 3 (12.)
45. PECHA Ondřej
TEAM CUBE - EUROREGION NISA
4 4 (11.)
46. PLICH Elita cizinec 3 3 (12.)
47. GAJERSKá Ewa cizinec 3 3 (8.)
48. DANĚČKOVÁ Romana
CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV
3 3 (13.)
49. JURKOVÁ Soňa
BIKE 2000
2 2 (9.)
50. ŠULCOVÁ Eliška
SK CYKLOTOUR ÚSTÍ NAD LABEM
2 2 (14.)
51. TŘASÁKOVÁ Ladislava
CYKLOPROFI HOLICE
1 1 (14.)
52. DŘÍMALOVÁ Eliška
NowiS Team
1 1 (15.)
53. HRUŠKOVÁ Monika
Nilfisk ALTO pro cycling
1 1 (16.)
54. VALENTOVÁ Tereza
TJ FAVORIT BRNO
1 1 (20.)
55. FALCOVÁ Hana
Alltraining.cz
1 1 (15.)