ČP silnice Kadetky

2014


Kategorie a závod se zobrazí po najetí myší na jednotlivé body.
5. 4. 2014Memoriál Rudolfa Schejbala
6. 4. 2014Jarní cenu - Fany GASTROSERVIS
12. 4. 2014ČP mládeže Soběslav
13. 4. 2014ČP mládeže a žen - Zbraslav u Brna
19. 4. 2014Na kole regionem Kyjovské Slovácko - silnice
20. 4. 2014Na kole regionem Kyjovské Slovácko
25. 4. 2014ČP mládeže Motol
24. 5. 2014VELKÁ CENA SWEEPSPORTU ČP čj Louny
25. 5. 2014VELKÁ CENA SWEEPSPORTU ČP silnice Louny - Tuchořice
30. 5. 2014MZM Lanškroun
7. 6. 2014Velká cena Kores Strmilov
8. 6. 2014O pohár Hotelu Artaban Žirovnice
29. 7. 2014MČR starších žáků a žákyň, kadetů a kadetek v časovce jednotlivců
31. 7. 2014MČR starších žáků, žákyň a katetek v čas. dvojic a čas. dr. kadetů
2. 8. 2014MČR st.žáků, žákyň, kadetů a kadetek v sil. záv. jednotlivců
23. 8. 201411. ročník MJV Ostrava
6. 9. 2014Velká cena LAWI Dobrovice
7. 9. 2014Okruhy Jablonecka
27. 9. 2014ČP mládeže - Mem.E.Cihláře Strahov
28. 9. 2014ČP mládeže - Mem.E.Cihláře Strahov
1. NEUMANOVÁ Tereza
BIKE 2000
SCM: (KOVO)
225 12 (1.) 15 (1.) 9 (2.) 15 (1.) 12 (2.) 12 (1.) 9 (2.) 9 (2.) 15 (1.) 8 (1.) 5 (2.) 3 (3.) 3 (3.) 12 (2.) 15 (1.) 15 (1.) 12 (2.) 7 (3.) 25 (1.) 12 (1.)
2. CETKOVSKÁ Ema
SKC Tufo Prostějov
SCM: (Prostějov)
135 4 (5.) 9 (3.) 2 (7.) 12 (2.) 5 (4.) 3 (6.) 7 (3.) 9 (3.) 3 (3.) 2 (4.) 5 (6.) 1 (10.) 4 (7.) 6 (5.) 14 (5.) 9 (2.) 9 (3.) 7 (3.) 9 (2.) 15 (1.)
3. MINÁRIKOVÁ-ŠVECOVÁ Denisa
G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
SCM: (Tábor)
118 3 (6.) 6 (5.) 4 (5.) 9 (3.) 9 (3.) 2 (7.) 2 (7.) 12 (2.) 5 (2.) 8 (1.) 8 (1.) 15 (1.) 9 (3.) 12 (2.) 1 (12.) 5 (4.) 8 (8.)
4. DŽERENGOVÁ Barbora
DUKLA PRAHA
116 7 (3.) 7 (4.) 5 (4.) 7 (4.) 4 (5.) 12 (1.) 7 (4.) 9 (3.) 7 (4.) 5 (4.) 6 (9.) 7 (4.) 9 (2.) 12 (1.) 12 (2.)
5. PĚČONKOVÁ Veronika
SKC Tufo Prostějov
76 9 (2.) 12 (2.) 12 (1.) 6 (5.) 7 (4.) 7 (3.) 12 (1.) 5 (4.) 6 (5.)
6. UNGERMANOVÁ Elizabeth
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
69 7 (4.) 12 (2.) 7 (4.) 3 (8.) 4 (5.) 12 (6.) 12 (2.) 5 (4.) 7 (4.)
7. NAVRÁTILOVÁ Kateřina
TJ SIGMA HRANICE
64 7 (3.) 4 (7.) 4 (5.) 4 (7.) 1 (5.) 3 (8.) 5 (6.) 5 (6.) 4 (7.) 9 (2.) 18 (3.)
8. MICHALIčKOVá Lucia cizinec 60 2 (4.) 5 (2.) 5 (2.) 9 (3.) 6 (5.) 6 (5.) 15 (1.) 12 (1.)
9. VALUCHOVÁ Natálie
SKC Tufo Prostějov
SCM: (Prostějov)
49 4 (7.) 4 (7.) 1 (10.) 2 (7.) 16 (4.) 6 (5.) 3 (6.) 7 (3.) 6 (5.)
10. ŠAFÁŘOVÁ Adéla
NUTREND SPECIALIZED RACING
SCM: (Brno)
45 3 (8.) 15 (1.) 7 (3.) 20 (2.)
11. LACINOVÁ Kateřina
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
SCM: (Jablonec)
40 5 (6.) 3 (6.) 5 (6.) 4 (7.) 3 (8.) 1 (11.) 4 (5.) 4 (10.) 4 (7.) 2 (7.) 5 (6.)
12. KUCHAŘOVÁ Zuzana
TJ FAVORIT BRNO
31 2 (7.) 4 (7.) 1 (8.) 3 (8.) 3 (8.) 3 (8.) 2 (9.) 1 (15.) 3 (6.) 1 (12.) 4 (5.) 3 (8.) 1 (8.)
13. LUKEŠOVÁ Denisa
AUTHOR TEAM STUPNO
SCM: (Plzeň)
31 9 (3.) 12 (1.) 10 (7.)
14. ŘEZNÍKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
26 5 (6.) 12 (1.) 5 (6.) 4 (5.)
15. BALEIŠYTE Olivija cizinec 24 15 (1.) 9 (2.)
16. KOHOUTKOVÁ Kateřina
TJ KOVO PRAHA
SCM: (KOVO)
14 5 (4.) 9 (3.)
17. JOANNIDU Sofie
BIKE 2000
SCM: (Bike2000)
13 5 (6.) 8 (1.)
18. GREŇO Štefan
SK CYKLO KLADNO
13 3 (3.) 2 (4.) 2 (4.) 6 (5.)
19. TRČKOVÁ Daniela
TJ KOVO PRAHA
SCM: (KOVO)
11 2 (9.) 9 (2.)
20. ŠVIHÁLKOVÁ Tereza
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
SCM: (Tábor)
10 1 (10.) 2 (9.) 2 (9.) 1 (14.) 3 (6.) 1 (11.)
21. HÁJKOVÁ Markéta
SKP DUHA FORT Lanškroun
SCM: (Prostějov)
10 1 (5.) 1 (5.) 1 (5.) 7 (4.)
22. SELIAVAITE Karolina cizinec 9 5 (6.) 4 (5.)
23. VÁVROVÁ Kristýna
TJ KOVO PRAHA
SCM: (KOVO)
8 4 (5.) 4 (7.)
24. OLIVOVÁ Alexandra
BIKE 2000
SCM: (Bike2000)
8 1 (14.) 7 (3.)
25. PREJDOVÁ Marie
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
7 3 (6.) 1 (10.) 1 (8.) 1 (8.) 1 (10.)
26. MICHALIČOVÁ Lucia cizinec 6 6 (5.)
27. ALBRECHTOVÁ Eliška
TJ DUKLA BRNO
5 5 (4.)
28. MIGDOL Katarzyna cizinec 5 5 (4.)
29. Slivková Simona cizinec 5 5 (4.)
30. NEZVEDOVÁ Věra
MORAVEC TEAM
4 1 (13.) 2 (7.) 1 (13.)
31. BOHÁČOVÁ Jana
KL SPORT DĚČÍN
3 1 (8.) 2 (9.)
32. SLIVKOVÁ Simona cizinec 3 3 (8.)
33. KALUžNA Johanna cizinec 3 3 (6.)
34. JOVAIŠYTE Justina cizinec 3 3 (6.)
35. MUNDLOVÁ Tereza
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
SCM: (Plzeň)
2 2 (9.)
36. KOWALCZUK Patrycja cizinec 2 2 (7.)
37. RABATINOVÁ RADKA cizinec 2 2 (9.)
38. MIGDOŁ Katarzyna cizinec 2 2 (9.)
39. NOVÁKOVÁ Anežka
PROFI SPORT CHEB
SCM: (Plzeň)
1 1 (10.)
40. GLAJZOVá Erika cizinec 1 1 (10.)
41. PYTLOVÁ Markéta
SK BAGBIKE
1 1 (15.)